Na Slovenku je veľa bánk a nebankových spoločností. Po našej najväčšej banke Slovenskej sporiteľni, VÚB banka osadila druhé miesto a teda je druhou najväčšou bankou na Slovensku. VÚB banka má na svojom konte mnohé ocenenia a je najoceňovanejšou bankou na Slovenku vôbec. Ponúka veľa výhodných produktov, ktoré sú kvalitne prepracované.

Na to, aby žiadateľ mohol získať pôžičku od VÚB banky musí spĺňať nasledovné podmienky. Každý žiadateľ musí mať viac ako 18 rokov a mať trvalý pobyt na území Slovenskej Republiky. Musí sa tiež preukázať svojim trvalým príjmom. Pôžička nie je určená pre nezamestnaných a pre ženy na materskej dovolenke. (Žiadosť o pôžičku môže klient požiadať aj na internete cez online kalkulačku na VUB pôžičky).

VÚB banka prináša množstvo skvelých výhod. Jednou z výhod je, že žiadateľ neplatí žiadne poplatky za poskytnutie pôžičky a jeden mesiac v roku nezaplatí splátku počas celej doby splácania. K schváleniu pôžičky postačia žiadateľovi iba dve doklady a to doklad totožnosti a potvrdenie o adrese. Banka sa svojmu klientovi prispôsobuje a je ochotná upraviť ako podmienky splácania, tak aj celkové splátky. Splácanie je flexibilné, podľa želania žiadateľa. VÚB banka poskytuje výhodné nízke úroky.

Veľkou výhodou je aj to, že si pôžičku od VÚB banky môžete vybaviť tiež on-line cez internet z pohodlia domova. Pôžička patrí medzi najrýchlejšie na slovenskom finančnom trhu. Ako náhle banka skontroluje poskytnuté údaje, následne žiadateľovi zasiela potvrdenie o schválení pôžičky a tiež aj zmluvu. Tá príde žiadateľovi na e-mail, ktorý uviedol v on-line žiadosti. Peniaze odosielajú rýchlo a to už do 24 hodín od schválenia pôžičky.

VÚB banka je jednou z najkvalitnejších bánk a oslovila už obrovský počet ľudí. Ak by ste sa rozhodli práve pre pôžičku v tejto banke, nemusíte si zakladať nový účet a novým klientom poskytuje banka pri prechode zľavu až 2% z úrokov. Ak teda zháňate výhodnú pôžičku, určite sa obráťte práve na obľúbenú a serióznu VÚB banku, ktorá ponúka naozaj skvelé výhody. Viac sa dočítate na tomto odkaze: https://www.pozicky123.sk/vub-pozicka/

Výhody pôžičky od VÚB